Ochrana informací

Ochrana informací

Nárůst užívání informačních technologií vytváří moderní informační společnost. Výrazně však narůstá závislost společnosti a jejího fungování na informačních technologiích, a tím i riziko zneužívání těchto technologií. Obecným trendem v celém světě je kvalitní ochrana těchto informačních technologií před zásahy, které mohou ohrozit jejich chod a funkčnost. Útoky proti informačním technologiím jsou stále sofistikovanější a komplexnější.

Služby v oblasti ochrany informací:

Komplexní řešení ochrany informací a bezpečnosti informačních systémů na úrovni implementace norem řady ČSN EN ISO/IEC 27000 a dalších obecně uznávaných bezpečnostních standardů, případně projekty optimalizace systémů ochrany informací a outsourcingu ochrany informací.
Dílčí řešení produktů a služeb vyplývající z aktuálních potřeb klienta, případně jeho specifických požadavků.

V obou případech jde o řešení „na míru“ pro konkrétního klienta, které neznamená pouze formální krok, jakým je například získání certifikátu, ale poskytnutí služby, jejímž výsledkem je předem definovaný přínos ke zvýšení úrovně bezpečnosti. Úroveň ochrany musí vždy odpovídat analyzované míře bezpečnostních rizik a finančním možnostem klienta. Z tohoto důvodů navrhujeme již optimalizované bezpečnostní systémy. Naše zkušenosti a certifikované metodiky umožňují nastavit optimalizovanou úroveň ochrany informací u nadnárodních korporací, velkých, středních i malých podniků a organizací. Stejně tak dokážeme implementovat systém ochrany informací a bezpečnosti informačních systémů u úřadů státní správy a samosprávy a jimi zřizovaných organizací.

Date

22. leden 2015

Categories

Služby

brendson logo white

Pro více informací zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Brendson s.r.o.

ASmetanova 1022/19
 Brno, 602 00

T724 352 381

Einfo@brendson.cz

Search

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.